COFFEEMANIA AYRICALIKLARI

Neden Coffeemania?

 

 

Doğru lokasyon seçimi, mimari ve dekorasyon, mevsimsel menü oluşturma ve personel yönetimine kadar aklınıza gelen / gelmeyen her konuda sizin için sizi düşünüyor, önlem alıyor, karar veriyor ve uyguluyoruz. Sizin işiniz ne olursa olsun, kafe işini bir bilene bırakın, bize bırakın!

Çünkü bizim için öncelikli olan sizin menfaatiniz,

 

 

Gücünü kahveden, kahveye olan derin sevdasından alan marka!

Güvenli büyüme prensibimizle kaliteden ödün vermeyerek doğru yatırımcı = doğru marka dedik. 2009 yılında 4 şube ile başladığımız yolculuğumuza 2017 itibariyle Türkiye’de 60, yurtdışında 7 şubeye ulaştık! 1160 toplam çalışanımız, aylık ortalama 989.000 misafirimizle, biz kocaman bir aile, yani bildiğin Coffeemania’yız.

 

 

Patojen ve çürütücü bakteriler arasındaki farklı belirlemek, gıdayı kontaminasyondan korumak, bakteri gelişimini etkileyen faktörleri tanımlamak…

Bunlar kafe açmayı düşündüğünüzde ilk aklınıza gelen problemler olmayabilir ve başınıza geldiğinizde çaresiz hissedebilirsiniz. Ancak merak etmeyin, Coffeemania “standart operasyon prosedürü” (SOP) ile karşılaşabileceğiniz tüm problemleri ön görür ve pratik çözümler üretir. Böylelikle siz de kafe yönetimine dair tüm sorunlarla Coffeemania deneyimi ile başa çıkarsınız.

Bar ve mutfak menümüzdeki tüm reçetelerin yer aldığı rehber kitaplarımız, personele bağımlı kalmadan, tüm şart ve koşullarda standart lezzet, mükemmel sunum için firesiz bir yöntem sağlar.

Doğru personel seçimi ve verimli personelin eğitimi ile işletmenizi her zaman bir adım öteye taşımanız için çalışıyoruz.

 

 

Mania Blend ve Espresso Portugal Blend kahvelerimiz, Alman Gurme Kahve Kavurucular Loncası Deutsche Röstergilde’nin her yıl düzenlendiği ve en iyi gurme kahvelerin yarıştığı Kahve Tadım Yarışması’nda 2015 altın madalya kazandı. Bize bu madalyayı kazandıransa, en kaliteli kahve çekirdeklerini dünyanın farklı bölgelerinden yeşil olarak temin edip, en son teknolojiye sahip kavurma makinelerinde özel tekniklerle kavurarak, ayda 14 tona ulaşan üretim sağlayan kahve kavurma tesisimiz, Kahve Kahve Kavurma!

 

 

Mutfağımızda kullandığımız tüm malzemeleri her biri alanında uzman markalardan özenle seçtik. Kalite standartlarına uygun ve el değmeden hazırlanan ürünleri, -18 derecede muhafaza edip, aynı koşullarda şubemize ulaştırdık. Burada sizler için en güvenli şekilde hazırladık ve masanıza getirdik. Afiyet olsun!

 

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ!

Sadece kurulumda değil, her zaman yanınızdayız!

İşletme sahibinin maksimum kar sağlayabilmesi ve marka prestijinin korunması için, satışa yönlendirici bölgesel pazarlama stratejileri geliştiriyor, şubeye özel özel tasarımla reklam kampanyaları yürütüyoruz. İşletme sahibinin karını zedeleyebilecek her durum için, yerinde denetleme yapıyor, profesyonel ekibimizle eğitim desteği sağlıyoruz. Beraber yürüdüğümüz keyifli, karlı ve itibarlı bu yolda, sizi hiç yalnız bırakmıyoruz!

 

 

Her şubemizde misafirlerimize aynı kaliteyi sunabilmek için oluşturduğumuz kalite standartları, bünyemizdeki mimari ekip tarafından titizlikle uygulanır. Sektöründe uzun yıllardır deneyimli mimarlık ekibimiz, süreç boyunca ihtiyacınız olacak her bir mimari detayı en iyi şekilde tasarlar, en kaliteli malzemeler ile en uygun fiyatlara sunar. İşletmede kullanılan makine parkı, en kaliteli markalardan tedarik edilir. Böylelikle, en iyi yiyecek ve içecekler bu şekilde hazırlanır ve mükemmel bir şekilde servis edilir.

 

Bu Senin İşin!

 

Hoşça vakit geçirip para kazanabileceğin…

Kendine bolca vakit ayırıp hayat standartlarını yükseltebileceğin…

Deneyimli marka desteği sayesinde istikrarlı ve ekonomik dalgalanmalardan etkilenmeyen…

Sadece kendi işinin sahibi olmakla kalmayıp dinamik, sürekli büyüyen ve bilinirliği yüksek bir markanın parçasısın

Sen Coffeemania’lısın!

 

HEMEN BAŞVUR
Top
HEMEN BAŞVUR

Franchising Başvuru Formu